KONST / Litografier / Färglitografi 9884016
nr 988 4016
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (f. 1925), komposition, 234/310, signerad, ramens innermått: 47x62
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:51:51
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
19 okt
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér